Facebook

Zapraszamy na nasze konto na Facebook.

Konkursy i promocje czekają :)

 

REGULAMIN KONKURSU na fanpage https://www.facebook.com/DobryStanik/

  1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1. Organizatorem Konkursu jest DOBRYSTANIK SYLWIA PIERŚCIŃSKA nr NIP 7322088010, ul. Wierzbińska 34, 95-070 Aleksandrów Łódzki

adres poczty elektronicznej: sowkanetpl@gmail.com

1.2. Konkurs jest organizowany na Fanpage Organizatora, w serwisie internetowym Facebook.com dostępnym pod adresem internetowym https://www.facebook.com/DobryStanik/.

1.3. Uczestnikiem Konkursu może być każdy, kto wyrazi chęć uczestnictwa i zgłosi swój udział w Konkursie zgodnie z Regulaminem Konkursu.

1.4. Udział Uczestnika w Konkursie i tym samym podanie przez Uczestnika związanych z jego udziałem w Konkursie informacji i danych, w tym danych osobowych, jest dobrowolne, ale w przypadku wyrażenia przez Uczestnika chęci udziału w Konkursie – podanie informacji i danych może być konieczne do jego udziału w Konkursie. Regulamin określa zakres wymaganych danych i  warunków, których spełnienie jest konieczne do udziału Uczestnika w Konkursie.

1.5. Uczestnik może w każdym momencie trwania Konkursu zrezygnować z udziału w nim powiadamiając o tym Organizatora.

1.6. Sponsorem nagród w Konkursie jest Organizator.

1.7. Zgodnie z wymogami regulaminu serwisu internetowego Facebook.com Organizator zwalnia właściciela serwisu Facebook.com spółkę Facebook Limited z odpowiedzialności związanej z organizacją Konkursu oraz informuje, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.

  1. WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE

2.1. Konkurs jest organizowany na Fanpage Organizatora. W dniu rozpoczęcia Konkursu Organizator publikuje na swoim Fanpage post, w którym informuje o Konkursie, zaprasza Fanów do udziału w nim, podaje nagrody możliwe do wygrania w Konkursie oraz podaje datę jego zakończenia.

2.2. Zgłoszenie udziału w konkursie następuje poprzez przesłanie, w trakcie trwania Konkursu, zadania Konkursowego w komentarzu do posta.

2.3. Działania Uczestnika w ramach Konkursu nie powinny naruszać regulaminu serwisu Facebook.com (regulamin dostępny jest na stronie internetowej: https://www.facebook.com/policies).

  1. WARUNKI I ZASADY KONKURSU

3.1. Informacje o dacie zakończenia konkursu jest zawsze podana w ramach postu w którym zostaje ogłoszony konkurs.

3.2. W konkursie zostanie wyłoniony jeden zwycięzca, wybrany wg kryteriów konkursu przez Organizatora.

3.4. Wynik Konkursu zostanie ogłoszony poprzez opublikowanie informacji o zwycięzcy (imię i nazwisko) na Fanpage Organizatora w serwisie Facebook.com wraz z prośbą o podanie swoich danych (w wiadomości prywatnej) niezbędnych do dostarczenia wygranej (imię i nazwisko oraz adres dostawy).

3.5. Wygrana zostanie dostarczona zwycięzcy Konkursu na koszt Organizatora przesyłką pocztową poleconą na podany przez niego adres.

3.6. Nagrody w konkursie są podane w poście konkursowym.

  1. POLITYKA PRYWATNOŚCI

4.1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Organizator.

Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w niniejszym punkcie Regulaminu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie danych osobowych niezbędnych do skorzystania z Konkursu skutkuje odmową udziału w nim.

4.2. Celem zbierania danych osobowych Uczestnika przez Administratora jest realizacja Konkursu. Podstawą przetwarzania danych osobowych Uczestnika jest konieczność realizacji Konkursu.

4.3. Administrator w związku z realizacją Konkursu może przetwarzać następujące dane Uczestników: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej, adres dostawy nagrody.

4.4. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorze danych Administratora, a zwłaszcza prawo do: żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl